Čištění peří

Peří je přírodní materiál, který vás v noci zahřeje. Pokud máte péřové lůžkoviny, je třeba je nechat jednou za čas vyčistitČištění peří je důležité, protože peří zbaví veškerých nečistot včetně roztočů, bakterií a plísní. Technologie čištění probíhá v několika fázích na speciálním stroji. Náš stroj je velice šetrný a nedochází tak ke změně kvality peří. Vyčištěné a provoněné peří dáváme v konečné fázi do nové ušité sypkoviny.

Pokud si chcete nechat vyčistit peří od profesionálů, podívejte se na naše sběrná místa. Sběrny máme v mnoha městech v okolí Prahy i Plzně.

­ 377 824 498

­info@janperi.cz

Najděte si nejbližší z více jak 300 sběrných míst

Čištění peří v Plzni

Péřové přikrývky, polštáře i další péřové výrobky zbavíme veškerých nečistot, roztočů, plísní i bakterií.  Jste z Plzeňského kraje? Najděte si nejbližší místo, kde vám peří vyčistíme. Peří bude nadýchané jako nové.

Více informací

Čištění peří v Praze

Zbavte své péřové produkty všech nečistot, roztočů, bakterií a plísní. Svěřte své péřové přikrývky a polštáře profesionálům. Najděte si naše sběrná místa v Praze a okolí. Vrátíme peří jeho nadýchanost.

Více informací

Technologie čištění peří

Máte doma peřiny z peří a už si ani nevzpomínáte, kdy jste je naposledy nechali vyčistit? Pravidelné čištění je nutností, neboť si přejeme, aby peří hřálo, bylo nadýchané a hygienické. Naše technologie čištění dokonale zbaví peří veškerých nečistot, bakterií, plísní a roztočů.  ...

Více informací

Zakázková výroba

Z vašeho peří, které vám kvalitně vyčistíme, ušijeme mnoho věcí: prošívané přikrývky a polštáře dvoudeky, peřiny dětské přikrývky, polštářky a peřinky spací pytle, polštářky (různých tvarů) Nabízíme vám i další výhody nejen při výrobě: vše vám ušijeme v rozměrech, které si sami...

Více informací

Přes 3 000 recenzí, 98 % klientů
nás doporučuje

Objednala jsem české zboží, povlaky s motivy české pohádky. Tento obchod bych ostatním doporučila.

Květa, 24. 7. 2017

Doporučuji. Po prvním nákupu výbavy pro dceru jsem si "musela" objednat i pro sebe.

Jana, 24. 7. 2017

Doporučuji. S nákupem jsem byla spokojená. Vynikající kvalita a zpracování. Koupila jsem dětské…

Bára, 24. 7. 2017

Líbí se mi velice, že česká firma nabízí kvalitní povlečení. Děkuji výrobcům za jejich snahu za…

Rena, 24. 7. 2017

Výborná komunikace. Koberec, který jsem koupil byl o dost levnější než na jiných webových stránkách.

Aleš Novák, 17. 7. 2017

Líbí se mi pestrá nabídka lůžkovin, která se neustále obměňuje. Minule koupené zboží je stále…

Kristina, 17. 7. 2017